Kto sme

JulMat s. r. o. je renomovaná firma zaoberajúca sa výrobou, predajom a prenájmom obytných, kancelárskych, sanitárnych a skladových kontajnerov.

.01

Firma sa zaoberá aj výrobou montovaných domov. Táto výroba zahŕňa kompletnú dodávku rodinného domu na kľúč. Naše výrobky sa vyznačujú vysokou kvalitou výroby a samotným prevedením spĺňajú všetky požiadavky moderných stavieb. Pôsobenie spoločnosti svedčí aj o schopnostiach prispôsobiť sa rôznym podmienkam noriem jednotlivých krajín.

Prevedenie jednotlivých produktov výroby sa líši od požiadaviek a náročnosti zákazníka. Našou hlavnou prednosťou je operatívnosť, flexibilita a rýchle a kvalitné realizácie od podpisu zmluvy až po finálne dodanie zákazníkovi.

Modulárne domy a modulárne stavby dodávame buď na základe projektovej dokumentácie “šitej na mieru” podľa predstáv zákazníka alebo formou typizovaného modulárneho domu z nášho katalógu. Počas pôsobnosti našej spoločnosti sme postavili mnoho domov, administratívnych budov, škôlok, škôl, internátov a ostatných funkčných budov.

Naše portfólio
0
rokov na trhu
0
Šťastných zákazníkov
0
Dokončených stavieb
0
Počet zamestnancov
.02

Peter M.

Klient

"Chcel by som sa poďakovať spoločnosti JulMat za perfektne odvedenú právu. Už dlhšiu dobu dom plánoval zrealizovať takúto stavbu a som veľmi rád, že som sa rozhodol pre správnu firmu."

.01

Andrej S.

Klient

"JulMat ma naozaj milo prekvapil. Ich rýchle jednanie ma veľmi prekvapilo. Chcel som postavať budovu kontajnerovým spôsobom a priebeh bol naozaj taký, aký som si predstavoval."

.02

Dávid T.

Klient

"Touto recenziou by som sa chcel veľmi poďakovať spoločnosti JulMat za top riešenie pri mojom projekte. Ste naozaj profesionáli!"

.03

Ondrej S.

Klient

"Ďakujem za stavbu. Určite odporúčam využiť služby spoločnosti JulMat. Vedia čo robia. Toto vždy cením."

.04